Hoe elke hoofdstuk begint met een kort, toepasselijke quote van P&P
Het korte 'blik' dat we van de Bennet zusjes krijgen door de ogen van Sarah, als ze nadenkt over wat verschillende typen ze zijn - niets dat we niet al weten, maar ze klinken op een of ander manier.... net ietsje anders.
Dat die James het leven van Sarah (en Polly) meteen een stuk makkelijker maakt.
Het omschrijving van de dressing room van Mrs Bennet - als de rommelige nest van een kleine ekster die niets weg kan gooien of verandert wilt hebben. Ze komt ook over als een iets 'zwaker' en meer zielig vrouw dan in het boek.
Hoe aardig die Mrs Hill eigenlijk is. Ze voelt echt mee met arme Mrs Bennet.
Was ook blij om achter te komen dat dat vieze 'souse' kennelijk alleen maar gereserveerd is voor de drukke wasdag (waarschijnlijk om dat het snel en handig is?) en dat Mrs Hill zorgt dat de bediende ook best goed en lekker (al is het vast meer simpel dan wat 'upstairs' geserveerd wordt) te eten krijgen.
Het sparen tussen James en Sarah... al lijken elkaar helemaal niet te snappen, het geeft al aan dat het toch waarschijnlijk goed gaat komen

En nog een keer - hoe mooi en treffend Jo Baker weet dingen te omschrijven: "The ham, swaddled like a baby in its cotton wraps, was heavy and cold in her arms."
De hoofdstukken vliegen echt voorbij...